Керівництво


Заступник директора з організаційно-методичної та адміністративної роботи
КУДРЕНКО Микола Васильович

   Народився у 1951 р. в с. Рижки Коропського району Чернігівської області.

   Закінчив 4 курси Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця (1969–1973 рр.), Військово-медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті ім. Д.І.Ульянова (1973–1975 рр.), спеціальність за дипломом – "Лікувально-профілактична справа".

   У 1979 р. пройшов первинну спеціалізацію в 73-й Інтернатурі медичного складу Міністерства оборони СРСР (м. Ташкент) за фахом "Терапія".

   У 1984 р. пройшов підготовку за циклом "Авіаційна і космічна медицина та лікарсько-льотна експертиза" на курсах удосконалення НДІ авіаційної і космічної медицини (м. Москва).

   У 1987 р. пройшов удосконалення та підвищення кваліфікації на Академічних курсах Військово-медичної академії ім. С.М. Кірова (м. Ленінград) з організації управління медичним забезпечення збройних сил.

   1988 р. – підвищення кваліфікації у 79 Інтернатурі медичного складу Міністерства оборони СРСР (м. Одеса) з питань невідкладної терапії.

   2003 р. – тематичне удосконалення за циклом "Надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій" у Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

   2008 р. – курси підвищення кваліфікації при Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії керівних кадрів при Президентові України (м. Київ).

   Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Організація і управління охороною здоров'я".

   З 1975 по 2005 р. проходив військову службу на різних лікарських посадах медичної служби Збройних Сил СРСР та Збройних Сил України, у тому числі на керівних посадах в органах управління (дивізія, корпус, окрема армія, управління Військ ППО Збройних Сил України, центральний апарат Міністерства оборони України (1994–2005 рр.)).

   Полковник медичної служби у відставці. Після звільнення  з військової служби перебував на державній службі у центральному апараті Міністерства оборони України (на посадах головного спеціаліста, заступника начальника та начальника лікувально-профілактичного відділу Департаменту, заступника директора Департаменту). Має 6-й ранг державного службовця.

   Є автором 10 друкованих статей в наукових виданнях з питань організації управління охороною здоров'я.

   Нагороджений медаллю "За працю і звитягу", відзнаками Міністерства оборони України "Доблесть і честь", "Ветеран військової служби", "Знак пошани", відзначений почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України "За самовіддану працю у Збройних Силах України".

   З жовтня 2012 р. по лютий 2014 р. працював в ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" за цивільно-правовим договором.

   Особисто розробив ряд нормативних документів, спрямованих на розвиток та удосконалення діяльності Інституту.

   У лютому 2014 р. призначений на посаду заступника директора Інституту з організаційно-методичної та адміністративної роботи.